Nůžky a manikúrní pomůcky

S většinou manikúrních nůžek a různých pomůcek jste se nejspíš už v životě někdy setkali. Novinkou pro vás může být například pusher, neboli zatlačovač kůžičky, který využijete při přípravě přírodních nehtů na aplikaci gel laku

#showmore#

Pokud preferujete úplné odstranění staré a ztvrdlé nehtové kůžičky, použijte nejdříve odstraňovač nehtové kůžičky na její změkčení a bezbolestné nadzvednutí. K odstranění následně použijte kvalitní manikúrní nůžky se zahnutou špičkou.

Nůžky s rovnou špičkou lze také využít při úpravě kůžičky, ale častěji se využívají při zkracování přírodních nehtů. Stříhání nehtů manikúrními nůžkami doporučujeme jen u dlouhých nehtů, u kterých následně ještě upravíte tvar vhodným pilníkem

Pokud nevěříte, že byste byli při stříhání nehtové kůžičky dostatečně zruční a mohli byste se zranit, raději si pomožte ořezávačem kůžičky. V každém případě buďte opatrní, ať se vyvarujete jakémukoliv nechtěnému zranění.

Vždy se ujistěte, že nástroj se kterým pracujete, je dostatečně ostrý a čepele nenesou známky opotřebení ani nejsou nijak porušené. Nikdy nepoužívejte tupé manikúrní pomůcky ani nůžky. Své nástroje pravidelně vhodným způsobem dezinfikujte, abyste zamezili vzniku jakýchkoli infekcí.

Nejprodávanější

radelko na nehtovou kuzicku
15 Kč –20 %
Původně: 15 Kč  (–20 %)
12 Kč
nuzky na nehty zlate OB 004 b
74 Kč –12 %
Původně: 74 Kč  (–12 %)
65 Kč
Profsionalni kleste na kuzicku Lexwo modre 137 5 mm c
389 Kč –12 %
Původně: 389 Kč  (–12 %)
339 Kč
5 položek celkem