Nůžky a manikúrní pomůcky

S většinou manikúrních nůžek a různých pomůcek jste se nejspíš už v životě někdy setkali. Novinkou pro vás může být například pusher, neboli zatlačovač kůžičky, který využijete při přípravě přírodních nehtů na aplikaci gel laku

#showmore#

Pokud preferujete úplné odstranění staré a ztvrdlé nehtové kůžičky, použijte nejdříve odstraňovač nehtové kůžičky na její změkčení a bezbolestné nadzvednutí. K odstranění následně použijte kvalitní manikúrní nůžky se zahnutou špičkou.

Nůžky s rovnou špičkou lze také využít při úpravě kůžičky, ale častěji se využívají při zkracování přírodních nehtů. Stříhání nehtů manikúrními nůžkami doporučujeme jen u dlouhých nehtů, u kterých následně ještě upravíte tvar vhodným pilníkem

Pokud nevěříte, že byste byli při stříhání nehtové kůžičky dostatečně zruční a mohli byste se zranit, raději si pomožte ořezávačem kůžičky. V každém případě buďte opatrní, ať se vyvarujete jakémukoliv nechtěnému zranění.

Vždy se ujistěte, že nástroj se kterým pracujete, je dostatečně ostrý a čepele nenesou známky opotřebení ani nejsou nijak porušené. Nikdy nepoužívejte tupé manikúrní pomůcky ani nůžky. Své nástroje pravidelně vhodným způsobem dezinfikujte, abyste zamezili vzniku jakýchkoli infekcí.

Nejprodávanější

5 položek celkem
radelko na nehtovou kuzicku GN-8801/06
nuzky na nehty zlate OB 004 b
74 Kč
OB-004
Profsionalni kleste na kuzicku Lexwo modre 137 5 mm c
389 Kč
1287