UV/LED LAMPY

Na rozdíl od klasických laků na nehty, které schnou samovolně na vzduchu, je pro vytvrdnutí gel laku zapotřebí UV/LED lampa. Při jejím výběru se řiďte nejen tím, jaký design a barevné provedení se vám líbí, ale především několika základními parametry...

#showmore#

Výkon lampy udávaný ve wattech je to první, co by vás mělo zajímat. Pro rychlé a bezproblémové vytvrzení všech gel laků, ale i dalších materiálů jako jsou UV gely, polygely nebo akrygely, by měla mít lampa alespoň 24 W. Čím více wattů, tím větší výkon a tím i rychlejší doba vytvrzení materiálů. 

Moderní UV/LED lampy dnes už nabízí mnohem víc než velký výkon - například časovač, digitální display, senzor pohybu, odnímatelné dno či chytrý a šetrný režim Low Heat. 

My jsme pro vás chtěli jen to nejlepší - lampy, které budou nejen krásné na pohled, ale budou splňovat vše z výše uvedeného. Naší volbou se tak staly UV/LED lampa na nehty 86 W Holo Rose Gold a UV/LED lampa na nehty 48 W - Rose Gold. Obě jsou zárukou kvality i spokojenosti! Co vše dokáží, se dočtete v detailním popisku každého produktu.

Pořízení vhodné UV/LED lampy je pro zkrášlování nehtů gel laky základ, nezapomeňte si ale i zkontrolovat, že máte všechny potřebné tekutiny a manikúrní pomůcky.

V případě, že jste v tomto oboru nováčky a netušíte, jak vlastně gel lak nanášet, pak právě pro vás je skvělý článek Aplikace gel laku - rychle a jednoduše v 5 krocích

Nejprodávanější

Poškozený obal
899 Kč –39 %
Původně: 899 Kč  (–39 %)
547 Kč
UV/LED lampa na nehty 86 W - F6 Pink Ombre
899 Kč –20 %
Původně: 899 Kč  (–20 %)
719 Kč
UV/LED lampa na nehty 120 W - Ultra Violet
 
999 Kč
5 položek celkem