UV/LED lampa na nehty 120 W - Ultra Violet

Neohodnoceno
999 Kč
Brzy opět skladem
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
 • Přehledný LED displej ukazující zbývající čas
 • Mechanická tlačítka s časovačem na 10, 30, 60 a 99 sekund
 • Low Heat mód pro citlivé ruce - nepálí při vytvrzování
 • Vytvrdí naprostou většinu materiálů, gel laky, UV gely i polygel
 • Senzor pohybu a odnímatelné dno

Detailní informace

Dárek k nákupu

nad 499 Kč

Sleva 5%

Při nákupu nad 1499 Kč

Doprava zdarma

při nákupu nad 699 Kč

Detailní popis produktu

Dokonalý vzhled a maximální výkon!

Vybrali jsme pro vás lampu na nehty, o které jsme sami už dlouho snili! 60 strategicky rozmístěných LED diod o celkovém výkonu 120 W a naprosto unikátní design spolehlivě uchvátí i vás. Fialkový lak s holografickými odlesky ještě mnohem lépe vynikne díky zajímavému tvaru, který připomíná diamant a jednotlivé plošky na povrchu nádherně rozbíjejí dopadající světlo. Tuhle lampu určitě nechcete mít schovanou v šuplíku - hrdě ji vystavte na stůl

Silné LED diody vytvrdí jakýkoliv materiál, a to včetně problematických, silně pigmentovaných odstínů gelů a gel laků a stavebních UV gelů, které používají profesionální manikérky. Proto se skvěle hodí i pro profi nehtové salony

A palce? Ty už s touto lampou nikdy nebudete muset vytvrzovat zvlášť!

Neztraťte zbytečně už ani vteřinu

Pánem času jste tu vy! Pokud je pro vás úprava nehtů gel laky relaxační záležitost, pak budete asi nejvíce používat praktický senzor pohybu. Pohotově detekuje, kdy vložíte ruce do lampy, a automaticky sepne záření. Tenké vrstvy gel laku jsou vytvrzeny už během prvních 10 vteřin.

Pokud máte rádi efektivní využití času nebo lampu používáte při práci, jistě vám přijde vhod časovač na 10, 30 a 60 vteřin. Výhodou jsou i mechanická tlačítka časovače, která se skvěle ovládají i s delšími nehty. 

est_evka4Evča radí:

Zajímáte se, jak dlouho vytvrzení našich gel laků Estelli trvá? S touto lampou budou jednotlivé vrstvy krásně pevné už za neuvěřitelných 10 vteřin. Pokud byste snad měli pochybnosti, můžete nehty schovat do lampy na standardních 30 sekund. Ostatní materiály doporučuji vytvrzovat po 30 až 60 vteřin.

UV/LED lampa, kde vytvrzení nepálí

Pokud nejste ve světě gel laků nováčkem, možná se vám stalo, že vás bezprostředně po vložení rukou do lampy začaly velmi intenzivně pálit prsty. Toto pálení trvá obvykle sotva vteřinu či dvě a není nebezpečné, ale pro citlivé jedince může být velmi nepříjemné. 

Proto má tato lampa speciální Low Heat režim, který se skrývá pod časovačem na 99 vteřin. Záření z lampy začíná na nízkých hodnotách a postupně se intenzita záření zvyšuje. Takto se proces tvrdnutí gel laku vyhne šokovému vytvrzení, které se jinak může projevit právě pocitem pálení. 

Co by vás o této UV/LED lampě ještě mělo zajímat?

 • Lampa má velmi snadno odnímatelné dno, takže má jednoduchou údržbu a využít ji můžete i při pedikúře.
 • Napájecí kabel má délku 1,5 metru. 
 • Rozměry lampy jsou 235 x 210 x 109 mm.
 • Svítivost lampy je přibližně 50 000 hodin.
 • Profesionály bude zajímat vlnová délka LED diod: 365 a 405nm
 • Se zakoupenou lampou dostanete příbalový leták se všemi důležitými informacemi, technickými parametry, náležitostmi i návod jak s lampou pracovat.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: