Pilníky a brusné bloky

S pilníkem v ruce budete úpravu nehtů gel laky začínat i končit. Ještě před nanesením pomocných tekutin a první vrstvy podkladové báze je třeba upravit tvar všech nehtů a zmatnit nehtové lůžko brusným blokem. Po několika týdnech - až se rozhodnete starý gel lak odstranit - bude třeba narušit pilníkem vrstvu odolného lesklého top coatu, aby ke všem vrstvám spolehlivě pronikl aceton a gel lak šel z nehtů lehce a bezpečně sundat. 

#showmore#

Na pilování nehtů doporučujeme použít jemnější pilník, který zanechá okraje nehtu hladké a bez drážek. Pro pilování gel laku naopak použijte pilník s vyšší hrubostí, který si s odolným materiálem poradí. 

Dávejte si pozor, čím větší číslo označení hrubosti pilníku je (například 240), tím je brusná plocha JEMNĚJŠÍ a naopak - čím menší je označení hrubosti pilníku (například 80), tím je pilník HRUBŠÍ.

Jakýsi pomyslný střed, který nezničí vaše přírodní nehty a zároveň si dokáže poradit s vrstvami gel laku, je pilník o hrubosti 180

Jakmile máte jasno v tom, jakou potřebujete hrubost pilníku, můžete vybírat mezi různými tvary a typy. Každému do ruky padne lépe něco jiného a tak je zde volba především na vaší osobní preferenci.

V článku na našem blogu jsme pro vás sepsali jednoduchý a přehledný návod, jak bezpečně odstranit starý gel lak z přírodních nehtů. Jednou ho přečtete a už nikdy nebudete mít s odstraněním gel laku potíž.

Nejprodávanější

blok 4
 
25 Kč
pilnik lodka ruzovy 180
 
19 Kč
pilnik na nehty lodka 180 240
 
19 Kč
Brusný blok bílý 240/240
 
15 Kč
pilnik lodka ruzovy 100
 
19 Kč
2 položek celkem
pilnik lodka ruzovy 100
19 Kč
50/3184
blok 4
25 Kč
1397