Razítkovací destička XY-23

Neohodnoceno
75 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení
 • Kovová destička pro razítkovou metodu
 • S halloweenskými vzory
 • Velikost M: 10,5 14,5 cm

Detailní informace

Dárek k nákupu

nad 499 Kč

Sleva 5%

Při nákupu nad 1499 Kč

Doprava zdarma

při nákupu nad 699 Kč

Detailní popis produktu

 Pro úspěšné razítkování potřebujete mít několik základních pomůcek. Jedná se o:

 • Razítko na nehty
 • Razítkovací laky na nehty
 • Razítkovací destičky
 • Razítkovací stěrku

Všechny tyto pomůcky seženete v naší kategorii Razítka na nehty

Návod, jak pracovat s razítky na nehty

 1. Příprava nehtu - I když razítka můžete přenášet i na „holý” nehet, nejspíš budete chtít zdobit barevnou manikúru. Pokud pracujete s gel laky, nejdříve si řádně připravte nehet na aplikaci gel laku a poté aplikujte gel lak až po barevnou vrstvu.
 2. Ujistěte se, že máte po ruce připravené veškeré pomůcky pro razítkování. Doporučujeme vám nachystat si i aceton a buničinu na očištění destiček v průběhu razítkování a pokud se bojíte, že se vám razítkovací lak přenese i mimo nehet, určitě využijte i chránič nehtové kůžičky.
 3. Vyberete si vzor z destičky, který chcete přenášet na nehty. Razítkovací lak naneste na destičku, vezměte stěrku a přejeďte ní přes povrch destičky tak, abyste ze vzoru odstranili přemíru razítkovacího laku (ten se vlije do drážek vzoru a vy budete moci obrázek pěkně “nabrat” razítkem na nehty).
  TIP: Pro větší úspěšnost držte stěrku proti destičce přibližně v úhlu 45 stupňů. U seškrabávání nadbytku laku z destičky vám postačí jeden nebo dva dobré tahy. Častá chyba v této fázi je, že laku seškrábnete příliš, nebo naopak málo. Oboje bude znamenat, že se vám vzor nebude na razítko dobře přenášet. 
 4. Na nic nečekejte, popadněte razítko na nehty a bez zbytečného tlačení jím „seberte” vzor z destičky. 
 5. Opatrně přeneste vzor z razítka na nehet. Pokud budete s razítky chtít zdobit i další nehty, je nezbytné před dalším obtisknutím vzoru destičku řádně očistit od zbytků původní vrstvy laku. Nejlepší je udělat tak za pomoci buničiny namočené v troše acetonu

Chcete se dozvědět o razítkování víc a vyhnout se tak začátečnickým chybám?  Pak vás nesmí minout náš článek Jak pracovat s razítky na nehty: 5 častých chyb, kterým se musíte vyhnout! 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: