Jemnost a romantika nebo barevná show? Pastelové odstíny vás dostanou

Hravost, něha i elegance v jednom. Pastelové odstíny sluší všem bez rozdílu věku. Nejen kabelkou, šátkem nebo třeba líčením můžete doplnit svůj jarní outfit. Pojďte se vizuálně namlsat a inspirovat. Připravili jsme pro vás tipy na hravé jarní nehty v pastelových odstínech. S jinými už ven nevyjdete!

68 Cherry Blossom_opt

Nehty v pastelových tónech jsou ideálním řešením pro někoho, kdo hledá decentní vzhled, ale ve skrytu duše chce upoutat pozornost. Jste také tichá voda, co břehy mele? Pak jsou hrátky s pastelovými barvami to pravé pro vás.

VYZRAJTE NA JARNÍ ÚNAVU SVĚŽÍMI PASTELOVÝMI TÓNY

Co takhle si zpříjemnit nekonečné čekání na teplé letní dny? Stačí vám k tomu několik pastelových gel laků a tvořivá chvilka. Hravě to zvládnete díky našim pomůckám a nástrojům na zdobení nehtů v pohodlí domova. Hoďte očko třeba na kolekce gel laků Petite Bouquet, kde najdete hned několik jemných pastelových odstínů. Přidejte i matný gel lakový top, posune váš design na další úroveň a prodlouží jeho životnost.

TIPY NA NAIL ART S GEL LAKY V PASTELOVÝCH TÓNECH

I PŘI FRANCOUZSKÉ MANIKÚŘE SE MŮŽETE ODVÁZAT

Klasickou francouzskou manikúru oživte použitím pastelových odstínů místo tradiční bílé. Například pastelově růžové špičky nehtů na mírně matném béžovém základě mohou vytvořit jemný, ale elegantní vzhled. Nebo můžete jít ještě dál mimo krabici a špičky nalakovat třeba černou nebo jinou kontrastní barvou.

Vytvořením plynulého přechodu mezi dvěma či třemi pastelovými barvami, jako je světle růžová a žlutá nebo levandulová, vykouzlíte krásný ombre efekt.